Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Wieszowa – oferty mieszkań na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 500 zł59,57 m² 25,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wieszowa do wynajęcia! Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze. Składa się z 3 pokoi, łazienki, umeblowanej kuchni oraz przedpokoju. Ogrzewanie elektryczne-podczerwień. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wieszowa

Wieszowa,śląskie

229 900 zł95,53 m² 2 406,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 95,53m2 (całe piętro budynku) usytuowanego na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł61,54 m² 25,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Wieszowa do wynajęcia! Podstawowe informacje dot. mieszkania: > lokal mieszkalny na 1 piętrze. > składa się z 3 pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju > Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 880 zł47 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47m2 w okolicach Urzędu Skarbowego. Lokal o powierzchni 47m2 składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Loft 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Śródmieście,Tarnowskie Góry(Wieszowa + 9 km)

170 000 zł72 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie w prestiżowej kamienicy - Tarnowskie Góry Na sprzedaż niezwykle oryginalne i pełne charakteru mieszkanie p położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3 pokoje na os. Paderewskiego, ul. Sowińskiego, gotowe do zamieszkania, świetna lokalizacja Na wynajem wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie położone na osiedlu Paderewskiego w Katowicach -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice(Wieszowa + 23 km)

699 502 zł66,67 m² 10 492,01 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Owocowa

Wełnowiec,Katowice(Wieszowa + 23 km)

537 935 zł39,70 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na mapie katowic! Już dziś zainwestuj w atrakcyjnej lokalizacji! - mieszkanie o powierzchni 39,7 m2 - układ 2-pokojowy - doskonała lokalizacja pod inwestycję! - tylko 10 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Bogucice,Katowice(Wieszowa + 23 km)

449 900 zł66 m² 6 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 66 m2, zlokalizowane przy ul. Katowickiej 14 w Katowicach. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł45,92 m² 8 253,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego, funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Tysiąclecia,Katowice(Wieszowa + 23 km)

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bytom(Wieszowa + 12 km)

431 000 zł196 m² 2 198,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Dwa światy, jedna historia - 195,70 m możliwości mieszkanie bezczynszowe! W samym sercu Bytomia, przy ulicy Witczaka, czeka na nowych właścicieli miejsce wyjątkowe. To nie tylko mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tiałowskiego

Godula,Ruda Śląska(Wieszowa + 16 km)

195 000 zł61 m² 3 178,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Do odświeżenia lub małego remontu, 2 pokojowe mieszkanie z możliwością stworzenia 3 pokoi, o powierzchni 61,35m , położone w spokojnej okolicy blisko parku, w Rudzie Śląskiej -.